Meble które sprzedaję tworzę już kilka lat początkowo były to meble dla znajomych i rodziny aż powstał pomysł na biznes.

Tworzenie mebli to moja pasja a wiem, że kiedy ktoś robi coś z pasją powstają piękne i niepowtarzalne rzeczy. Podobnie jest z meblami im więcej serca włoży się przy wykonaniu tym efekt jest lepszy i przyjemniejszy dla oka. Dlatego też każdemu z moich mebli staram się poświęcić maksymalnie dużo czasu i serca.

Wykonuję meble na zamówienie nie jest to produkcja masowa dlatego żaden mebel nie jest taki sam.

Cenię sobie dokładność i solidność do każdego klienta podchodzę indywidualnie, ponieważ to Twoje potrzeby są w tym wszystkim najważniejsze.

Wykonuję także meble ze zdjęć przesłanych do wyceny.

Meble które wykonuję maluje natryskowo ekologiczną akrylową farbą do mebli taki zabieg pozwala na uzyskanie efektu struktury drewna tak aby widoczne były słoje drewna co dodatkowo podkreśla indywidualizm mebla.

Odcień białej farby pasuje do farby mebli z IKEA serii HEMNES a meble ładnie pasują do siebie stylowo.

W większości mebli stosuję blaty olejowane ale mogą być także pomalowane, bielone lub woskowane. Olejowanie choć mniej trwałe od lakieru i trzeba je powtarzać cyklicznie co kilka tygodni jest w moim odczuciu bardziej praktyczne. Nikt nie lubi rys i odprysków na meblach a olejowanie wyklucza te dwie rzeczy. Na powierzchniach olejowanych nie powstaną odpryski ani plamy a olej z którego korzystam dodatkowo utwardza drewno.
Blaty można dopasować kolorystycznie do upodobań oraz do mebli posiadanych w domu. Wykonuję blaty bejcowane w kolorach dostępnych we wzrorniku na górze strony a także w kolorze białym, szarym, naturalnym, bejcowanym i bielonym a wszystko to jest wliczone w cenę.